Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

PROHLÉDNĚTE SI VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY, FOTOGRALERIE A VIDEA NAŠICH KROUŽKŮ, RAČTE VSTOUPIT ZDE.

x
Aktuality

COVID19 - Kroužky od 12.10.2020

Vážení rodiče,
bohužel z důvodu nařízení vlády musíme přerušit provoz většiny našich kroužků (viz níže) v období od 12.10. 2020. Kroužky jsou pouze přerušené, pevně věříme, že lekce budou co nejdříve znovu pokračovat. V případě zájmu můžete na následující týdny využít naše další služby jako online doučování, balíčky na doma nebo Beruboxy, pro objednání nás prosím kontaktujte.

Přerušují se kroužky v/na:
-veškerých státních základních školách
-MŠ Sluneční Praha 10
-většině soukromých základních škol (prosíme kontaktujte příslušnou osobu na Vaší škole)
Další aktuality
Aktivní město pro Prahu 6
I v letošním roce můžete čerpat podporu na námi nabízené aktivity v rámci projektu Aktivní město. Pokud máte zájem o kroužek na Praze 6, stačí na webu www.aktivnimesto.cz v záložce Vyber si aktivitu zvolit kroužek z naší nabídky pro Vaše dítě. Příspěvek ve výši 600 Kč je určen dětem s trvalým bydlištěm na Praze 6.
Benefit Plus
Rádi bychom Vás informovali o nové možnosti platby kroužků a táborů formou Benefit Plus. Nyní nás naleznete na webu benefit-plus.eu v seznamu benefitů pod názvem Beru kroužky. Zde již stačí postupovat dle instrukcí objednání benefitu. Více informací se dozvíte na webu www.benefit-plus.eu
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT