Chyba v SQL dotazu:
SELECT count(*) AS 'pocet' FROM beru_sluzby AND ukaz=1
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND ukaz=1' at line 1
Chyba v SQL dotazu:
SELECT * FROM beru_sluzby AND ukaz=1 order by poradi
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND ukaz=1 order by poradi' at line 1
foto-video kroužek - BeruKroužky.cz
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

Většina kroužků v MŠ a ZŠ je aktuálně pozastavena z důvodu vládních opatření proti koronaviru. Sledujte Aktuality pro další informace.

x
Pro děti

Foto-video kroužek

Vytváření vlastních videí a filmů je v dnešní době Youtube velmi populární již od nízkého věku dětí. Jde o jedinečné hobby, kde děti využijí oblíbené moderní technologie, ale zároveň si užijí mnoho "živé" zábavy a silně projeví svou kreativitu. Na našem kroužku projdeme celým procesem: společně vymyslíme scénář, vyrobíme rekvizity a kostýmy, rozdělíme role, natočíme film, sestříháme záběry a připravíme závěrečnou slavnostní premiéru. Kromě filmu se budeme take učit fotografovat, vyzkoušíme si různé kreativní techniky nebo filmové efekty. Svou roli může mít opravdu každý!

POPIS LEKCE

Na úvod vždy společně probereme téma lekce, neboli v jaké fázi naší tvorby se nacházíme, co je potřeba udělat a jak vše zapadá do našeho celkového plánu. Dále rozdělíme úkoly pustíme se do výroby, ať už jde o rekvizity nebo samotné natáčení či focení. Když máme hotovo, prohlédneme si výsledky, případně opravíme chyby. Na závěr si řekneme, co budeme dělat příště, abychom si mohli doma promyslet naše nápady nebo přinést nějaké pomůcky.

 

Průběh lekce

  • přivítání, představení tématu lekce
  • tvůrčí tvorba dle aktuálního tématu
  • zhodnocení výsledku
  • předpříprava a zadání úkolů na příští lekci
PODMÍNKY PRO RODIČE

Věk: 5 - 18 let

 

Vybavení: veškeré pomůcky budou dětem zapůjčeny, pro potřeby natáčení a fotografování je možné si přinést vlastní předměty (oblíbená hračka, kostým apod.)

 

Výuka: 1x týdně 60 minut

 

Minimální počet dětí: 5

CENÍK

Cena: 80 Kč / lekce + poplatek za materiál 20 Kč / lekce

 

Způsob úhrady: pololetně převodem na účet

PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK
{{nase_krouzky_formular}}
TERMÍNY KURZU
{{nase_krouzky_terminy}}
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 7 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT