Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Aktuality

GolfGarden / Crokidy aneb kam směřujeme…

Další rok agentury GolfGarden se pomalu chýlí ke konci a rychlými kroky se blíží rok nový. V uplynulém roce jsme rozšířili nabídku našich služeb o nové kroužky a ve stejném duchu budeme pokračovat i nadále. Většina z Vás již vyzkoušela některé z našich kroužků, ať už se jednalo o Golf, či nově nabízeného Malého kutila, Moje zvířátko, Tanečky, Balet či Keramiku. Moc Vám děkujeme za přízeň, jedině díky tomu můžeme tolika dětem přinášet radost!

 

Jelikož se neustále snažíme posouvat naše kroužky a poskytované služby dále, čeká nás pro školní rok 2015/2016 spousta změn. První výraznou proměnou prošla samotná tvář GolfGarden, která jako taková zůstává pod tímto označením pro naši golfovou akademii. Nově nás najdete pod názvem CROKIDY, který zastřešuje veškeré naše služby. Proč právě tento název? Od začátku našeho působení nás provázel zelený kamarád, krokodýl Golfík, který v názvu i logu naší agentury zůstává zachován doteď. A co to "KIDy"? Jelikož jsou naší výhradní specializací děti, nemohli jsme v názvu opomenout ani je!

 

Další aktuality
Nové kroužky pro š.r. 2015/16
Se změnou jména naší agentury se pojí i rozšíření námi poskytovaných služeb. Aktuálně přicházíme s nabídkou našich již známých kroužků, ke kterým se od nového roku přidají navíc Cesta kolem světa, Malý kuchtík, Sportovní akademie Superhrdinů, Tenis ve školce a LEGOkostík. Pro lepší představu je Vám k dispozici bohatá fotogalerie a videa z našich kroužků. Při přípravě novinek byl dbán maximální důraz na vytvoření metodiky přesně podle věkových skupin dětí tak, aby si děti odnesly z kroužku něco více, než jen příjemně strávenou hodinu zábavy s kamarády.
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308info@berukrouzky.cz
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 7 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl
- přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT