Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

SPUSTILI JSME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023, NABÍDKU SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.

x
Aktuality

Aktivní město pro Prahu 6

I v letošním roce můžete čerpat podporu na námi nabízené aktivity v rámci projektu Aktivní město. Pokud máte zájem o kroužek na Praze 6, stačí na webu www.aktivnimesto.cz v záložce Vyber si aktivitu zvolit kroužek z naší nabídky pro Vaše dítě. Příspěvek ve výši 600 Kč je určen dětem s trvalým bydlištěm na Praze 6.
Další aktuality
COVID19 - Kroužky od 12.10.2020
Vážení rodiče, bohužel z důvodu nařízení vlády musíme přerušit provoz většiny našich kroužků (viz níže) v období 12.10 - 30.10. 2020. Kroužky jsou pouze přerušené, pevně věříme, že lekce budou v listopadu znovu pokračovat.
Benefit Plus
Rádi bychom Vás informovali o nové možnosti platby kroužků a táborů formou Benefit Plus. Nyní nás naleznete na webu benefit-plus.eu v seznamu benefitů pod názvem Beru kroužky. Zde již stačí postupovat dle instrukcí objednání benefitu. Více informací se dozvíte na webu www.benefit-plus.eu
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT