Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na online kroužek
Přihláška na tábor

AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ON-LINE KROUŽKY SE ZAČÁTKEM OD 12.4., PŘIHLAŠOVÁNÍ DO 11.4., INFORMACE ZDE.

x
Pro děti

Online workshop ke dni matek

POZOR - možno objednat jen do 6.5. 17:00!

Den matek je svátkem, kdy vzdáváme poctu našim maminkám a mateřství celkově. V tento den dávají děti svým maminkám květiny nebo jiné dárky, většinou vlastnoručně vyrobené. V roce 2021 se tento svátek slaví v neděli 9. května.  Online Workshop v délce trvání 1,5 hodiny je určen všem, kteří rádi vyrábí, tvoří a chtějí svými výrobky udělat radost druhým. Je uzpůsoben tak, abyste si mohli vyrobit dokonce 3 originální dárečky, které budou věnovány jakékoli mamince.

CO SE BUDE VYRÁBĚT:

DOMÁCÍ MÝDLO - kutilský výrobek

Mnoho z Vás si určitě chtělo vždy vyzkoušet vyrobit své vlastní domácí mýdlo. V této části workshopu budete mít tu správnou příležitost. Zašleme Vám veškeré pomůcky a ingredience, které jsou potřeba k vyrábění. Je nutné mít k dispozici svůj vlastní vařič, velký a malý hrnec, utěrku a vařečku. Podmínkou při této aktivitě je dohled dospělé osoby!

ANDĚLÍČEK - keramický výrobek

V rámci keramiky se bude vyrábět andělíček ze samotrvdnoucí keramické hmoty, který je také vhodným dárkem pro každou maminku. 

DŘEVĚNÉ PŘÁNÍČKO PRO MAMINKU - výtvarný výrobek

V oblasti výtvarky je pozornost věnována výrobě přáníčka, které jistě každou maminku potěší. Hlavním materiálem jsou čtvrtka a dřevěná dřívka.

 

Termíny:

  • pátek 7.5. 16:00 - 17:30
  • neděle 9.5. 15:00 - 16:30

Pomůcky na on-line lekci:

Zašleme Vám box s veškerým potřebným materiálem a speciální pomůcky. Vy potřebujete pouze pracovní plochu, ideálně s podložkou nebo pracovním ubrusem a základní pomůcky (nůžky, pastelky).

Společná zábava pro děti a rodiče

Chcete si užít kreativní zábavu společně s Vašimi dětmi? Objednejte si zvýhodněný box pro dospělé a můžete tvořit společně - každý bude mít své výrobky.

 

PODMÍNKY PRO RODIČE

Věk:

  • 6 - 12 let

 

Vybavení: 
Materiál Vám pošleme připravený v balíčku přes Zásilkovnu. Své preferované výdejní místo prosím vyberte v přihlášce. Seznam výdejních míst ZDE.

Pomůcky je potřeba mít vlastní: pravítko, fixy, podložku / pracovní ubrus, nůžky, štětec, kelímek na vodu. Na tento workshop je navíc potřeba plotýnka a malý a velký hrnec.


Výuka:
 1x cca 90 minut

Přihlašování do: 3.5.

 

Minimální počet dětí: 5

CENÍK

Cena: 390 Kč / workshop + doprava přes Zásilkovnu 59 Kč, volitelně 199 Kč materiál pro rodiče (podmínkou je objednaný workshop pro dítě)

 

Způsob úhrady: převodem na účet na základě vystavené faktury

Sleva: 10 % pro sourozence nebo účastníky 2 a více kurzů

PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK
VYBERTE MÍSTO A ČAS KROUŽKU:
-- Vyberte --
ÚDAJE DÍTĚTE
ÚDAJE RODIČE
DOTAZY
Pobočku prosím vyberte i v případě, že si nechcete objednat materiál pro rodiče. Pošleme Vám tam balíček s materiálem.
Užijte si společné vyrábění s dětmi. Pokud zvolíte možnost "+ materiál pro rodiče", dostanete za zvýhodněnou cenu 199 Kč další balíček s materiálem pro dospělého. Na online workshopu tak budete s dětmi vyrábět každý svůj výrobek.
ODESLAT
TERMÍNY KURZU
ZAHÁJENÍ DEN ČAS FORMA
09.05.2021 neděle 9.5. 15:00 - 16:30 Online
07.05.2021 pátek 7.5. 16:00 - 17:30 Online
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 7 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT