Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRAHA A BRNO - VOLNÁ MÍSTA MÁME ZATÍM NA VŠECHNY TURNUSY - VÍCE INFORMACÍ ZDE.

x
Pro děti

Kutilská dílna Online

Kutilská dílna je v Berukroužky jeden z nejvíce oblíbených kroužků. V on-line prostředí se děti budou setkávat s lektorem, který bude jejich průvodcem ve vyrábění a tvoření. Je koncipován tak, aby si účastníci osvojili nejen základní dovednosti, se kterými se mohou později v životě setkat, ale také aby byla rozvíjena jemná motorika, která je pro děti školního věku velmi důležitá. Důraz je kladen také na podněcování trpělivosti a schopnosti koncentrace, což je při práci s nářadím nezbytné. Děti budou postupně získávat dovednosti a návyky v práci s nářadím, a to od úplných základů až po složitější kutilské činnosti. Během lekce si vyzkoušejí práci s širokou škálou pomůcek a materiálů. 

POPIS LEKCE

On-line lekce jsou zahájeny poučením o bezpečnosti při práci a manipulaci s nástroji. Následuje ukázka nástrojů, které budou během lekce používány. Lektor seznámí děti s tím, co je cílem dané hodiny. Představí dětem výrobek, který se bude danou hodinu vyrábět a určí, jaké metody budou společně používat. Postupnými kroky děti dojdou k finálnímu výrobku,   u kterého si ověří jeho funkčnost. Na závěr kutilské lekce nesmí chybět řádný úklid svého místa, vzájemné prohlédnutí výrobků a rozloučení. 

 

Přínos pro děti:

  • Rozvíjení zručnosti
  • Podněcování trpělivosti, koncentrace
  • Zdokonalování při práci s nástroji
  • Smysluplná zábava v době pandemie
  • Výrobek (hračka) z každé lekce
 

Jak to funguje:

Lekce probíhají přes aplikace typu MS Teams, Google Meet nebo Skype (se zprovozněním Vám pomůžeme). Výrobky jsou koncipovány tak, aby dítě zvládlo většinu lekcí bez pomoci rodičů. Před zahájením kroužku Vám pošleme ZDARMA balíček s připraveným materiálem, který budete na lekce potřebovat. Nářadí je potřeba mít vlastní, případně si ho můžete přiobjednat viz níže (Podmínky pro rodiče). GARANCE SPOKOJENOSTI = pokud se Vám on-line kroužek nebude líbit, vrátíme Vám po první lekci peníze.

PODMÍNKY PRO RODIČE

Věk:

  • 6 - 12 let

 

Vybavení:
Materiál Vám pošleme připravený v balíčku přes Zásilkovnu. Své preferované výdejní místo prosím vyberte v přihlášce. Seznam výdejních míst ZDE.

Pomůcky a nářadí je potřeba mít vlastní: pravítko, fixy, podložku / pracovní ubrus, kladívko, kleště, šroubovák, pilku, svěrák (doporučujeme), pracovní rukavice (doporučujeme).
Pomůcky si můžete dokoupit přímo v přihlášce za speciální zvýhodněné ceny od 39 Kč, kompletní set nářadí za 590 Kč. Nářadí Vám přijde společně s balíčkem materiálu. 


Výuka:
1x týdně 45 minut, 15 lekcí (týdnů) celkem

Začátek lekcí: aktuálně je možné se přihlásit do kurzu, který startuje v týdnu od 20.9. 2021

 

Minimální počet dětí: 5

CENÍK

Cena: 2 250 Kč / kurz (15 lekcí, včetně materiálu a dopravy)

 

Způsob úhrady: pololetně převodem na účet na základě vystavené faktury

Sleva: 10 % pro sourozence nebo účastníky 2 a více kurzů

Garance spokojenosti: Pokud se Vám nebude on-line kroužek líbit, vrátíme Vám po 1. lekci peníze.

PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK
Na kroužek se v tuto chvíli nelze přihlásit.
TERMÍNY KURZU
Tento kroužek zatím nemá vypsané žádné termíny.
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT