Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Spolupráce pro učitele

Podmínky

Komunikace

Základní komunikace probíhá pomocí vyplnění registračního formuláře a dalších údajů do připravených formulářů. V průběhu kurzu máte k dispozici uživatelsky velmi jednoduchý informační systém dostupný na internetu. Zde klienti (přihlášení) vidí docházku a průběh výuky. Vy zde máte praktické informace k výuce. Během školního roku budete zasílat několik informací emailem a vyplňovat krátkou anketu kvůli zpětné vazbě. Při jakýchkoliv dotazech můžete využít kterýkoliv z našich kontaktů (telefon, email, Skype, Whatsapp).

Autorská práva

Během naší spolupráce ani po skončení není možné provozovat samostatně nebo u jiné agentury kroužek, který má obsahovou spojitost s jakýmkoliv kroužkem z naší nabídky. Není možné poskytovat jakékoliv materiály nebo informace dostupné našim registrovaným lektorům třetí osobě. Pokud již ve škole/ce vedete kroužek, který se obsahově nepodobá kroužkům z naší nabídky a nebudete k němu využívat našich materiálů a pomůcek, můžete v něm bez jakéhokoliv omezení dále pokračovat.

Kvalita výuky

Lektor je povinen na svůj kroužek docházet včas a ve stanovené termíny – lekce nerušit. Výuku vede tak, aby byly naplněny cíle naší organizace: Spokojenost dětí, rodičů a školy/ky při dodržení stanoveného obsahového rámce kurzu. Lektor při lekcích za děti zodpovídá. Vždy se snaží na lekci udržet dobrou náladu, eliminovat spory dětí a pěstovat v nich správné chování.

 

 

Vybavení

Lektor zodpovídá za vybavení, které dostane k účelům vedení kurzu. Udržuje ho v dobrém stavu a v kompletní podobě. Používá ho dle stanovených pravidel a návodů. Vybavení které podléhá opotřebení nebo spotřebování využívá dle pravidel, aby nedošlo k předčasnému spotřebování. Poruchu nebo defekt vybavení nahlásí organizaci, aby byla zajištěna výměna. Vybavení má vždy připravené tak, aby lekce mohla proběhnout podle plánu. Na závěr spolupráce vybavení vrátí kompletní a ve stavu, který odpovídá době jeho využívání.

Smlouvy

Lektor podepisuje Dohodu o provedení práce, na základě které pracuje pro organizaci, která mu vyplácí stanovenou mzdu. Dále podepisuje Pravidla lektora a smlouvu o zapůjčení vybavení.

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308info@berukrouzky.cz
Proč právě my?
Beru kroužky. Z jednoho pohledu nevšední zájmové kroužky pro Vaše děti v pohodlí Vaší školky nebo školy. Aktivity, ze kterých si děti odnesou mnohem více než jen zábavu a nové kamarády.
Z druhého pohledu velmi kvalitní volnočasové aktivity pro děti vedené vystudovanými profesionálními pedagogy.
Vyzkoušejte ten rozdíl!
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT