Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...

O projektu

Milí ředitelé, učitelé, rodiče a děti,


představujeme Vám projekt Beru kroužky. Jde o zcela nový systém pořádání zájmových kroužků pro děti v českých školkách a školách. Dětem přináší originální, zábavné a kvalitní aktivity přímo v místě jejich školy za velmi dostupné ceny. Učitelům pak nabízí zajímavou formu přivýdělku. Stačí mít chuť a vést kroužek může jednoduše kterýkoliv učitel z jakékoliv školy. Veškeré potřebné informace, pomůcky, materiály a formality zajišťuje agentura Beru kroužky. Učitelé učí své kroužky a přinášejí radost všem dětem, které se přihlásí.

 

Agentura Beru kroužky patří do skupiny Crokidy Group, která má s pořádáním aktivit pro děti mnohaleté zkušenosti. Naše poslání je jednoduché, chceme se stát partnerem dětí, rodičů, školek a škol. Děláme vše s radostí a maximální péčí, abychom Vám, rodičům, pomohli. Pokud budeme přinášet úsměv dětem, kteří jsou vždy na konci našeho zákaznického řetězce, jistě budete spokojeni i Vy.

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308info@berukrouzky.cz
Reference
„S tímto projektem jsem začala již minulý rok, byl to pro mě snadný způsob jak si zábavnou formou přivydělat nějaké peníze tím co mě baví – vyučováním. Vybrala jsem si kroužek Keramika, Kuchtík a Kutil. S kroužky jsem moc spokojená, vše je pěkně připraveno a moje děti lekce moc baví. “
- Daniela, ZŠ, Brno
Proč právě my?
Beru kroužky. Z jednoho pohledu nevšední zájmové kroužky pro Vaše děti v pohodlí Vaší školky nebo školy. Aktivity, ze kterých si děti odnesou mnohem více než jen zábavu a nové kamarády.
Z druhého pohledu velmi kvalitní volnočasové aktivity pro děti vedené vystudovanými profesionálními pedagogy.
Vyzkoušejte ten rozdíl!
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT